.

Косата Clipper Носителот, Мулти-Функционални 4 Дупки Ѕид Фризерски Алатка За Складирање, Ѕид-Монтирани Коса Машина Четка Носителот Стојат

Косата Clipper Носителот, Мулти-Функционални 4 Дупки Ѕид Фризерски Алатка За Складирање, Ѕид-Монтирани Коса

DEN 515.76

Тековен
Во магацинот.

ТОПЛИНА ОТПОРНИ PP МАТЕРИЈАЛ : отпорни на Топлина PP материјал е усвоена, без мирис и еко-пријателски, стабилна и трајни производи за употреба.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : Мулти-функционални, погоден за место коса убедливо четка, чешел и некои други косата алатка.ПОГОДЕН ЗА : Особено погоден за професионални бербер, да се спречи опаѓањето на clippers од паѓање надолу или кршење, погодно да се извади tools.ПОДЕЛБАТА ДИЗАЈН : Партиција дизајн, може да се користи за складирање на 4 електрични коса clippers, да ги задоволат вашите фризерски треба.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : 4 дупки се задржани на панелот, опремени со завртки, лесно да се инсталира.Ѕид-монтирани не окупираат секој простор на сите.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Clipper Рек Материјал : Висока Температура Отпорни PP Пакет Листа : 1 x Чување на Решетката 1 х Сет на Додатоци.

Параметри на производот