.

SZXJJ Бања Мијалник Калено Стакло Слив Потоне Тапа Поставите Желка Шема Рака-Насликани Водопад Тапа Слив Брод Суета Потоне

SZXJJ Бања Мијалник Калено Стакло Слив Потоне Тапа Поставите Желка Шема Рака-Насликани Водопад Тапа Слив Брод

DEN 2169.60

Тековен
Во магацинот.

Дренажа спецификација : дијаметар 45mm (не overflow дупка).Инсталација метод : на сцената на инсталацијата.Материјал : калено стакло.Тапа Планината : Нема Дупка.Слив Облик : Овална.Дренажа спецификација : дијаметар 45mm (не overflow дупка)Инсталација метод : на-фаза installation Material : калено glass Faucet Планината : Нема Hole Basin Облик : Oval Bathroom Acesss Drainer Type : Сад Тоне Бродот Basins Product Име : Batroom Washbasn Processing : Рачно Насликана.

Параметри на производот

diameter 45mm (no overflow hole) :