.

Алатка Концертна Турнеја Постер 2001 Перформанси Милано, Италија Рака-Потпиша/E Боб Масовно ГРБ

Алатка Концертна Турнеја Постер 2001 Перформанси Милано, Италија Рака-Потпиша/E Боб Масовно ГРБ

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Рака-Потпишан во Сребрена Мастило од Оригиналниот Illustrator Боб Масовно.Брилијантен, јасно литографија на висок квалитет на хартија.Доаѓа со Потпишани Сертификат за Автентичност (ГРБОТ) и Доживотна Гаранција.Оваа рака-потпишан рок изборот го прави голем дар.Постер кој Алатка, Cortizone, Alcatraz во Милано, Италија Мај 30, 2001. Висок Квалитет на тешки акции.Соработка со Боб Масовно & Scotty В Рака-Потпишан од страна на Боб Масовно Димензии 13 7/8" x 24" Состојба : Нане.

Параметри на производот