.

Бладање - Перка Ајкула Антена Покрие Возило Антени Автомобилски Додатоци Покривот SUV Hatchback за Автомобили Ford Focus (Напредно Модел, Бисер Бели)

Бладање - Перка Ајкула Антена Покрие Возило Антени Автомобилски Додатоци Покривот SUV Hatchback за Автомобили

DEN 864.00

Тековен
Во магацинот.

Модели на автомобили се : Работи За Hatchback на Ford Focus.Frequence Опсег : AM/FM/XM/NAV.Во точка сама по себе не мора GPS функција.Ако вашиот автомобил додава GPS пред, Не грижете се, Бладање антена ќе не влијае на користењето на GPS.Висок Квалитет на : Надворешни висок квалитет пијано боја со светли бои.Внатрешни домашно МИЛЕНИЧЕ / FPC материјал чип е резултат на научните експерименти спроведени од страна на нашата компанија.Заштита на патент : дизајнот на објектите била доби патентиран заштита.Има анти-фалсификувани етикета на дното.На Бладање Предност : Нашата компанија е специјализирана во производство на автомобил антени.Имаме наша сопствена лабораторија, дизајнер, и преработка на растенијата.Услуги на клиентите : Ние нудиме услуги на корисниците на интернет во секој ден/вклучувајќи и викенди и празници, Ако имате било какви прашања, Само зборувајте со нас во секое време.Висок квалитет на пијано боја.Убава и модни изглед.Нема боја разлика за појавување на автомобилот.

Параметри на производот