.

SZXJJ Црна Само Керамички Мијалник Брод Тоалетот Слив Бања Потоне Бања Комбинираат Месинг Брод Суета Допрете Миксер Тапа

SZXJJ Црна Само Керамички Мијалник Брод Тоалетот Слив Бања Потоне Бања Комбинираат Месинг Брод Суета Допрете

DEN 1034.40

Тековен
Во магацинот.

Тапа Стил : Бања Потоне Керамички Слив Чешми.Вода Притисок : 0.1-0.7 Пратеник.Слив Материјал : Керамички.Инсталација Тип : Над шанкот.Тапа Планината : Нема Дупка.Тапа Стил : Бања Потоне Керамички Слив Faucets Water Притисок : 0.1-0.7 Mp Basin Материјал : Ceramic Installation Тип : Над counter Faucet Планината : Нема Hole Basin Облик : Round Type : Countertop Sinks What е Вклучено : Керамички basin Chrome Pop-Up Drain Installation додатоци.

Параметри на производот