.

Целосни Четка Спин Четка Ексклузивни Кофа Систем + Целосни Четка Fiesta Кат Почиста Течен Концентрат - Еко Мулти-Површина & Индустриско Чистење за Тврдо, Ламинатни, Лин

Целосни Четка Спин Четка Ексклузивни Кофа Систем + Целосни Четка Fiesta Кат Почиста Течен Концентрат - Еко Мулти-Површина

DEN 2639.76

Тековен
Во магацинот.

HANDS-FREE MOPPING : Уморни од wringing надвор ладно, валкани џогерите кога чистење на подот?Тоа е зошто Целосни Четка дизајниран Спин Четка.Оваа апсолутна, hands-free mopping систем, едноставно wrings од страна на ставање на главата во фабрика и транспорт на подножјето на возилото.БЕЗБЕДНА УПОТРЕБА : Ова не абразивни формула не содржат фосфати и е безбедно за септички системи.Исто така, на неутрален p H решение не лента далеку восок или блесок од вашиот подови.Произведено во САД.ЛЕСНО ПОДОТ ЧИСТЕЊЕ : Дали треба да се направи темелно чистење на подот со четка и кофа, или само треба да се исчисти некои валкани места, зграби за некои моќни Сити е Fiesta Кат Почиста да се добие работа со свежи и чисти резултати!Без плакнење е потребно – кој ви заштедува време и напор!.КОНЦЕНТРИРАНИ ЧИСТЕЊЕ МОЌ : да се Заштедат пари со користење на оваа високо концентрирани, чистење течност.На 24 fl.оз.шише ви обезбедува со 24 литри на течност за чистење со освежувачки цитрус мирис!За спреј шише, додадете само 1 Лажичка на вода во 16 fl.оз.спреј шише.СИТЕ КАТОВИ ВИДОВИ : најдобар начин за чистење на подови, оваа концентрирана течност ќе безбедно да се чисти сите ваши винил, линолеум, ламинатни, запечатени дрво, плочки, мермер, гранит, terrazzo, мозаик и само за било кој друг тешко површина која може да се мисли на.

Параметри на производот