.

4pcs Биро Приемот Носителот Бил Вилушка Приемот Скок Стап Сребро Ресторан Проверете Вретено 5.5 Инчи од HRLORKC

4pcs Биро Приемот Носителот Бил Вилушка Приемот Скок Стап Сребро Ресторан Проверете Вретено 5.5 Инчи од HRLORKC

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, трајни и здрав, круг база лесно да се стои на биро, може да се користи за долго време.Големина : приемот носителот скок на висина 5.5 инчен,база дијаметар 2,7 инчи.Пакување : 4pcs бил вилушка.Боја : Сребрена Боја.Предност : тркалезна тешки база дизајн, лесно да се стои на маса.На скок врвот е остар доволно да се држи хартија, а врвот на капа може да ве заштити од добивање повредени од страна на спајк, а тоа не е во употреба.Се користи за : Употреба за одржување на кодови, мали белешки, приемот итн.Погоден за дома, на училиште, кујна, ресторан, хотел, кујна, итн.Наплата на гаранција : Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние гарантираме за да ви даде враќање или надоместок.

Параметри на производот