.

Patu Транспарентен Патување Toiletry Торба, Стои Водоотпорен Јасно Торбичка, Преносни Бричење Перење Колекции Организатор, TSA Одобрени за Лична Нега Патување Случај, Пак

Patu Транспарентен Патување Toiletry Торба, Стои Водоотпорен Јасно Торбичка, Преносни Бричење Перење Колекции

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Прави на транспарентен водоотпорен ПВЦ.Лесни, преносливи и визуализација за повеќенаменски организација.Повеќе кеси да се одржи на предмети во различни големини.Јасно стои дизајн за брз и лесен пристап.Сет од 4 различни големини ( S / M / L / XL ).Дизајн : се Направени од издржлив, транспарентен пвц.Повеќенаменски Организација : Играчки : Дете Legos, Прст Кукли, Мини Џунглата Животни; Козметика : Шминка Четки, Кармини, Blushes, Eyeliners, Eyelids, Ноктите Clippers, Hairgrips; Канцелариски Материјали : Моливи, Терминот Документи, Мобилни Телефони, Документи, Весници, Бизнис Приходи; Електроника Додатоци : Earbuds, Канапи, Кабли; Отворено Организации : Патување, Кампување, Планинарење, Backpacking Организирање на Асистент.Споредете димензии на различни големини : Мали Димензии : 4.3" x 4.1" x 1.8" (11 x 10.5 х 4.5 cm).Средна Големина : 6.7" x 4.7" x 2.4" (17 x 12 x 6 см).Големи Димензии : 7.9" x 5.3" x 2.6" (20 x 13.5 x 6.5 см).Екстра Големи Димензии : 9.1" x 6.3" x 3" (23 x 16 x 7.5 cm).

Параметри на производот