.

Браунинг Q1 30 MM Сплит Коси Черупка 30мм Создаден

Браунинг Q1 30 MM Сплит Коси Черупка 30мм Создаден

DEN 1345.68

Тековен
Во магацинот.

Надворешен клуч на повеќето големини за позитивни диск и поголем вртежен момент сметководствена способности.Двоен-сплит барел за позитивни стегање.Солидна прирабница за одржување на концентрична забива.Достапни во инчен, метрички, и spline забива.Роди се движат од 3/8" 10".Браунинг Сплит Коси Черупка Q1 30 MM 30мм Понесе.

Параметри на производот