.

18mm Snap-off Ножеви 50-Пакет од HEIKIO, Квалитет на Црна Јаглероден Челик, Поостри, Замена на Сечилото за 18mm Кутија Машина & Комунални Нож

18mm Snap-off Ножеви 50-Пакет од HEIKIO, Квалитет на Црна Јаглероден Челик, Поостри, Замена на Сечилото за 18mm

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

50 компјутери комунални нож ножеви во еден пакет за најдобар квалитет и цена.Сечилото димензии : 4 x 0.7 x 0.02 инчи. 0.7 во. (18mm) широк црн snap исклучување ножеви, трае подолго и е погодна за различни сечење настани. 60 степен сечење агол и 8 сечење на работ на ножот, лесно за ракување.Висок квалитет на јаглероден челик и ултра-остри дизајн го прават сечење на кутија, картон, гума, кожа, тепих и ПВЦ материјал итн.многу полесно. 100% задоволително по-продажбата на услугата од продавачот.Карактеристики на производот 18mm Широк Црн Snap Исклучување Ножеви 50-Pack:★ SK2 H црна јаглероден челик направени, 40% поостри отколку нормално ножеви★Добиете 50 компјутери snap исклучување ножеви во еден пакет, доста драгоцено искуство★ 0.7"(18mm) широк нож; 60 степен сечење агол ★ 8 сечење на рабови секој blade Specifications : Ножот Материјал : Квалитет на Јаглероден Челик Пакет Тежина : 13.5 ОЗ Боја : Црна Ножот Димензии : 4 x 0.7 x 0.02 инчи Пакет Димензии : 5.78 x 1.85 x 1.18 инчи ве Молиме Имајте во предвид : 1. Користете го внимателно и да се избегне повреда на прстите кога се допре работ на ножот 2. Ве молиме чувајте го далеку од децата.

Параметри на производот