.

OZUKO Мажите Ранец Анти Кражба Ранци за Тинејџер 15.6 инчен Лаптоп Ранец Машки Водоотпорен Патна Торба

OZUKO Мажите Ранец Анти Кражба Ранци за Тинејџер 15.6 инчен Лаптоп Ранец Машки Водоотпорен Патна Торба

DEN 2383.92

Тековен
Во магацинот.

Полиестер обвивка.Патент затворање.Бренд Име : OZUKO.Главен Материјал : Оксфорд.Потекло : CN(Потекло).Техника : Втиснување.Пол : Унисекс.Бренд Име : OZUKO Главен Материјал : Оксфорд Потекло : CN(Потекло) Техника : Втиснување Пол : Унисекс Ранци Тип : Softback Капацитет : 20-35 Литарски Внатрешни работи : Внатрешни работи Слот Џеб Внатрешни работи : Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи : Внатрешни работи Патент Џеб Внатрешни работи : Внатрешни работи, Оддел Внатрешни работи : Компјутерски Interlayer Справи/се за Рака Тип : Мека Рачка Предмет Тип : Ранци Декорација : Никој Затворање Тип : патент Ветер : Покритие : Нема Надворешноста : Тиња Џеб Сметководствена Систем : Arcuate Рамо, Рака Број на Модел : O-9348 Обвивка Материјал : Полиестер Стил : Мода Шаблон Тип : Шупливи Од Местото на Потекло : Guangdong,КИНА (Копно) Одговара за : Мажи,Жени,Студенти,Момчиња,Девојки,Машки,Женски,Дами Прилики за Подароци : Сувенири,Туризам,Рекламирање,Свадба,Надоместоци на Вработените,Другите Тип : Ранец/Schoolbag/Торба/Патни Торби Точка Име : Мажите Ранец Анти Кражба Ранци за Тинејџер Повеќе Стилови : Мода,Секојдневен,Европски и Американски Стил Ранци Карактеристики : Голем Капацитет,Големи,водоотпорен, Отворено Спортски Ранец Боја : Црна,Сина,Сива,Маскирна Големина : 30x16x46cm.

Параметри на производот