.

DABO Бела Sunblock Крем SPF50+ PA+++ 70ml / 2.36 fl. оз. x 2Pack УВ Заштита Без Stickiness

DABO Бела Sunblock Крем SPF50+ PA+++ 70ml / 2.36 fl. оз. x 2Pack УВ Заштита Без Stickiness

DEN 323.52

Тековен
Во магацинот.

Масло Систем За Контрола & Водоотпорен.Тоа е sunblock крем што ја заштитува кожата од ултравиолетовите зраци на одмор, спорт и надворешна активност.Ботанички екстракт прави кожата влажна со смирувачки и давање навлажнувачки ефект.Тоа е поефикасно да се користат пред 30 минути на отворено активност.Главни состојки : Aloe Barbadensis Лист, Црвениот Женшен екстракт, Mori Кортекс, Колаген.Капацитет : 70ml / 2.36 fl.оз.x 2 Pack Рок на траење : 3 години од датумот на производство / 1 година по отворањето Земја на производство : Направени Во КОРЕЈА.

Параметри на производот