.

Fretz Заоблени Широк Подигање Чекан

Fretz Заоблени Широк Подигање Чекан

DEN 1560.00

Тековен
Во магацинот.

Лицето големини : 19mm x 10мм и 19mm x 7mm.Глава должина : 73mm.Се справи со должина : 220mm.Тип : Медиум.Широк & подолго профилот на овој чекан го прави идеален за да се блокира чаши и пошироко ширина ленти во конкавна форми.Како и со сите втиснување чекани, овој чекан е наменет да се водат на метал од внатре.Лицето големини - 19mm x 10мм и 19mm x 7mm Главата должина - 73mm се Справи со должина - 220mm Тип - Медиум.

Параметри на производот