.

А4 Машина, 12 Инчен Хартија Ножици Scrapbooking Алатка, А4 Занает Машина со Автоматска Заштита и Безбедност Страна Владетел, Хартија за Завиткување Машина Алатка, Хартија, ?

А4 Машина, 12 Инчен Хартија Ножици Scrapbooking Алатка, А4 Занает Машина со Автоматска Заштита и Безбедност

DEN 309.36

Тековен
Во магацинот.

Можете да ја исечете на хартија за да се потребни големина лесно.Crapbooking tools не само опремен со агол мерење на плочи и од страна на владетелот, но исто така постои прецизна скала ритам во хоризонтална и вертикална насоки на сечилото и понатаму да ви помогне да се постигне точно сечење.Прашање : Што е со големина на хартија машина?Одговор : мини хартија машина од големината е 38cm*14.Работат само кога ќе притиснете на сечилото, совршено се заштити корисникот особено за децата.Прашање : Дали на straight edge машина намали слики?.Ако имате било незадоволни искуство со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете задоволни решение.Прашање : Дали мерења на овој труд машина во инчи или сантиметри?.Scrapbooking Хартија Машина со Анти-прескокнете Стабилизатори.Прашање : Што е со големина на хартија машина?.На хартија ножици опремени со проширена владетел за полесно пласирање на хартија, агол мерење плоча и cm/инчен мрежа скала за прецизно сечење.Прашање : Дали таа дојде со замена ножеви?.Користете ги прстите да им помогнам на отворен транспарентна пластична лента, а потоа отстранете ја со оригинални машина сечилото, го замени новата машина сечилото.Сите што треба да направите е да се стави на хартија под транспарентна рамка на, притиснете и лизгајте од портокал копчето за да се добие совршено се намали хартија.【Прецизно Сечење】хартија машина не само што има еден сантиметар големина на транспарентен род, но на база одбор, исто така, има агол и инчен мерење, кој ви овозможува да се отсечени точни хартија, етикети и фотографии.

Параметри на производот