.

Патка Опфаќа Суштинските Водоотпорен 94 Инч Квадратен Топла Када Покрие Капа

Патка Опфаќа Суштинските Водоотпорен 94 Инч Квадратен Топла Када Покрие Капа

DEN 1021.44

Тековен
Во магацинот.

Двоен-stitched полите за дополнителна издржливост.Идеален за употреба во тешките временски услови и брзината услови.Издржливи сите временски услови за заштита и чување на податоци за вашиот автомобил.Еластична полите кабелот со toggle го задржува капа безбедно место.Дизајниран за да ги заштити патио мебел од прашина, нечистотија, сонце, дожд и благи снег.Патка Опфаќа Суштинските Серија патио мебел опфаќа се дизајнирани за да се заштитат патио мебел од прашина, нечистотија, сонце, ветер и обилните.Патка Опфаќа Крајната Серија патио мебел опфаќа се дизајнирани со помош на комбинација на висока јачина на полиестер горниот панел, плус иновативни, мулти-слој, дише страна панели, за да помогне да се елиминира кондензација.Патка Опфаќа Митинг X Defender полу-обичај опфаќа се направени со 4-слој, водоотпорен материјал кој не стапица кондензација но овозможува кондензација да избега преку испарување.Одговара на плоштадот топла када покрие до 94" W x 94" Л Лесни, водоотпорен материјал штити во умерени временските услови.Ултразвучно заварување на шевовите спречува протекување.Идеален за употреба во тешките временски услови и брзината услови.Нашите патио мебел опфаќа функција иновативна, мулти-слој, дише материјал кој помага да се елиминира кондензацијата кои може да го оштети мебел.

Параметри на производот