.

Sceptre Криви 24 Гејмерски Монитор 75Hz HDMIx2 VGA 98% sRGB R1500 Изгради-Звучници, Машина Црна 2022 (C249W-1920RN Серија)

Sceptre Криви 24 Гејмерски Монитор 75Hz HDMIx2 VGA 98% sRGB R1500 Изгради-Звучници, Машина Црна 2022 (C249W-1920RN

DEN 3757.44

Тековен
Во магацинот.

1500 R Криви се Прикаже : На 1500 R степен криви дизајн immerses сте целосно во гејминг сцена, овозможувајќи ви да забележиш сите закани и можности пред сите на вашите конкуренти.Најбрзо Време на Одговор : Брз одговор пати редуцира ghosting & замаглување додека транзиција пиксели, секогаш имајќи непријателот & терен токму во фокусот на вниманието во текот на хаотичен моменти. 98% s RGB : Со 98% s RGB, овој монитор нуди широк избор на бои отколку повеќето конвенционални монитори, давајќи подлабоко бои и дефинирање на карактеристики.Повеќе Портови : Два HDMI и еден VGA портот секој забрза освежете го оценувате до 75 Hz, обезбедување на визуелна работ треба да победи на натпреварот во текот на сите на вашиот гејмерски експлоатира.Вградени Звучници : Совршено прилагоден да работи и игри прилагодувања, вградените звучници испорача стабилна & мазна аудио додека заштеда на простор на вашиот монитор.

Параметри на производот