.

Вулкан Харт 960589 Фан, 120V, 4.75 X 4.75

Вулкан Харт 960589 Фан, 120V, 4.75 X 4.75

DEN 5211.36

Тековен
Во магацинот.

Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : 960589. Објектот Пакет Димензија : 5.0" L x 6.0" W x 9.0" H. Точка Пакет Тежина : 1.1 lb.Вулкан Харт 960589 Фан, 120 V, 4.75 X 4.75 Вистински ОЕМ замена дел Вулкан Харт има години искуство во комерцијални foodservice индустрија и обезбедува висок квалитет на кујната опрема Употреба вистински ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Параметри на производот