.

Pfister Авалон Крпа Прстен, Брусен Никел

Pfister Авалон Крпа Прстен, Брусен Никел

DEN 1128.00

Тековен
Во магацинот.

Сите метална конструкција за издржливост.Сокриени завртка за инсталација.Монтажа хардвер вклучени.Супер.АДА во Согласност : Да.Опис на производот АВАЛОН КРПА КУКА Б. НИКЕЛ Од Производителот На елегантни, крајбрежните инспирирани од Авалон esthetically ко-постои со било која шема на бои или декор.Домот криви mingled со едноставен дизајн harken ладење бриз и сонце-бакна бранови.Авалон ги носи на поедноставен, лесно животниот стил на крајбрежните заедници, до секој дом.На Авалон бања колекција носи на доброто облини на море сценографијата до вашиот дом.Неговата координативна кујна збирка е достапна за смирување стил низ вашиот дом.

Параметри на производот