.

ELING Водоотпорен Ammeter AMP Мерач 150A со Тековната Сензор 9-32V 52mm со Осветлување

ELING Водоотпорен Ammeter AMP Мерач 150A со Тековната Сензор 9-32V 52mm со Осветлување

DEN 1199.76

Тековен
Во магацинот.

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Инсталација Димензија : 52mm(2").Покажува Опсег : +/-150 A.Работен Напон : 9-32 V(12 V/24 V).Светлото : Црвена. 100% водоотпорни и анти-fogging заштита. -Користете се движат-магнет принцип да се вози на игла, кој добра издржливост и анти-вибрации. -IP67 водоотпорен и dustproof одделение. -Stepper мотори се користи за широк спектар на повлекува мерачи, голема функција со своите помалку потрошувачка на енергија, долг живот, поголема прецизност, итн. -Со криви стакло (со анти-fogging функција). -Со ултра-широк работен напон дизајн( long-term оперативен напон : 9-32 V, Максимум до : 36 V (≤ 1 мин.)).

Параметри на производот