.

YEENIS Куче столче Покрива со Hammock, Целосна Покриеност задното Седиште Покрие Водоотпорен Nonslip Милениче столче Заштитник за Компактни Автомобили & Автомобили

YEENIS Куче столче Покрива со Hammock, Целосна Покриеност задното Седиште Покрие Водоотпорен Nonslip Милениче

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ КУЧЕ СЕДИШТЕТО на КОРИЦА : Водоотпорен и nonslip милениче столче покрие со hammock.Заштита на вашиот целиот задното седиште, кат и задниот дел на предните седишта од вода, гребење, нечистотија и косата. 3 ПОЈАСИ & ПОТПИРАЧ КОМПАТИБИЛЕН : задното седиште покрие обезбедува лесен пристап до средината седиштето појас и потпирач со патент.Додадено 2 џебови за чаши и 2 големи џебови за куче поводник и мали дребулии.ПРИСТАП ДО столче LATCH ПОДЛОГА : има велкро отвори за 3 појаси и LATCH подлога на ова столче заштитник.Тоа е комбинација на клупата и hammock стил за задниот дел на седиштето.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И ЧИСТА : Брзо да го инсталирате овој задното седиште осигурување во рок од 1 минута.Машина перат.Доволно долго за да се обезбеди вашето домашно милениче поголем простор.Совршен за потопуваат валкани опрема и мокри парчиња.РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ ЗА ПОВЕЌЕТО ВОЗИЛА : Ние обезбедуваме 3 големини задното седиште заштитник.Мала големина за мали возила, Стандардна големина за повеќето автомобили и X-Големи димензии за целосна големина на камиони и големи спортски автомобили.HAMMOCK СЕДИШТЕ ОПФАЌААТ : Заштита на задниот дел на предните седишта.Обезбеди бариера за предните патници.КЛУПАТА СЕДИШТЕ ОПФАЌААТ : Заштита на целата клупата седиште.Обезбеди поголем простор за задните патници.КАРГО ОПФАЌААТ : Заштита на багажникот од валкан.Се обезбеди доволно простор за да се пренесе работи.

Параметри на производот