.

mDesign Пластични Бања Складирање Кошница за Отпадоци за Организирање на Рака Сапуни, Телото Перење, Шампони, Лосион, Климатизери, Рачни Крпи, Коса Додатоци, Спреј за Т?

mDesign Пластични Бања Складирање Кошница за Отпадоци за Организирање на Рака Сапуни, Телото Перење, Шампони,

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

m Design печатени туш завеси дојде во низа од бои, дезени и должини да се вклопи во било која големина туш.Исклучителни полиестер ткаенини промовира вода beading и е мазна за да се спротивстави на влага, богата со када и туш средини.Засилен buttonholes се одлични за секаков вид на прстени или куки.Туш завеси се одличен и без мака начин за да додадете изјавата за вашата бања. СТИЛСКИ СКЛАДИРАЊЕ : Користете бин сам или со други m Design кошеви за да се создаде совршена складирање решение за вашиот дом; дизајн додава забава и whimsy да соба и работи со било оркестарот стил; отворен врвот го прави лесно да се види што се чуваат внатре и брзо да најдете она што ви треба; Одлични за коса, четки, чешли, стил, алатки и коса производи; Продавница под мијалникот и grab, кога е потребно; m DESIGN СОВЕТ - се Користи во коцка мебел за да додадете декоративни допир да вашиот простор за складирање.

Параметри на производот