.

uxcell Топката Точка Прилагодете Навртки M10 x 25мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Метрички Пролет Хексадецимален Штекер Завртка 6pcs

uxcell Топката Точка Прилагодете Навртки M10 x 25мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Метрички Пролет Хексадецимален

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Тема Големина : M10 x 25мм; Еластична Опсег : 12.0 - 80.0 N; Топката Клипот Удар : 2.1 mm / 0.08".Се вози Тип : Хексадецимален Приклучок; Хексадецимален Штекер Ширина : 5mm / 0.2".Пакет Содржина : 6pcs x Топката Точка Прилагодете Завртки.Направени на 304 нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, можат да се прилагодат на различни внатрешна и надворешна средина.Топката точка прилагодете завртки се користат главно во тела и машини за одредување и позиционирање.

Параметри на производот