.

Midland 12-345 Месинг Превртена Одблесокот Унија, 6mm М12 x 1.0 Меур ГМ Кочница Линии, 1.11 Должина, 0.63 Хексадецимален

Midland 12-345 Месинг Превртена Одблесокот Унија, 6mm М12 x 1.0 Меур ГМ Кочница Линии, 1.11 Должина, 0.63 Хексадецимален

DEN 430.32

Тековен
Во магацинот.

Одличен отпор. 650 F на +2500 F (-530 C на +1210 C) опсег на максимум оперативни притисоци.Бакар, месинг, алуминиум и челик хидраулични цевки кои може да се разгореа.Многу ниска цена и еднократно.Места и теми се внатрешни и заштитени.Хидраулични сопирачки, серво волан, гориво линии и пренос на ладилникот линии, ЛП и природен гас.Компактен, одлична вибрации живот.Краток орев содржи многу блиску цевка се наведнува.Челик, Месинг или цевка орев.

Параметри на производот