.

Moen DN7786BN Дневна Еден Пост Бања Рака Крпа Прстен, Брусен Никел

Moen DN7786BN Дневна Еден Пост Бања Рака Крпа Прстен, Брусен Никел

DEN 378.24

Тековен
Во магацинот.

ТОПЛО И ги ПОКАНУВА : Брусен Никел заврши обезбедува лесно бранеа топло-сива металик изглед.КООРДИНИРАЊЕ КОЛЕКЦИЈА : Координира со други Moen бања додатоци.ФЛЕКСИБИЛНИ СМЕСТУВАЊЕ : За употреба во када, како и кујната за да виси крпи и повеќе.МИР-НА-УМ : Дизајнирани за кавга-бесплатно инсталација.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Поддржани од страна на Moen е Ограничен Доживотна Гаранција.Опис на производот ТОПЛО И ги ПОКАНУВА : Брусен Никел заврши обезбедува лесно бранеа топло-сива металик изглед.Од Производителот На Дневна Колекција е крпа прстен од Moen Инспирациите колекција користи четка никел заврши да се создаде светла, високо рефлективна, кул сива металик изглед.Лесно да се чисти со мека влажна крпа и сокриени шраф за монтирање.Moen е посветен на проектирање и доставување на убава производи кои траат цел живот.Moen нуди разновиден избор на кујнски чешми, садопери, бања чешми и додатоци, и туширање производи.Moen производи се комбинираат стил и функционалност со издржливост за живот на задоволство на клиентите.Дневна колекции кружи топката дизајн и тенки, снажен мислења даваат кул и безгрижно дух на нивната околина.Исклучителна убавина и поедноставен стил карактеристики се даде на Дневна колекција на столетните уште мода напред присуство.Скроени уште опуштено, Дневна колекција е вежба во дизајнот рамнотежа.Оваа lustrous колекција работи беспрекорно со денешниот начин на живот.

Параметри на производот