.

DALIZHAI777 Бања Полици Алуминиум Свитлива Антички Месинг Бања Пешкир Рек Активни Бања Пешкир Носителот Двојно Крпа Полица со Куки Бања Прибор Бања Полица

DALIZHAI777 Бања Полици Алуминиум Свитлива Антички Месинг Бања Пешкир Рек Активни Бања Пешкир Носителот Двојно

DEN 2121.60

Тековен
Во магацинот.

Зачувување на вашите шампон, телото се мијат, бања сунѓерот и повеќе.Тоа е доволно пространа да содржат многу бања материјали или други работи.Направени од високо-квалитет Метал материјал, издржлив.Простор-ефикасен, може да ви помогне да заштедите многу бања простор.Тоа е совршен за чување во аголот од бања за шампон, крпа, сапун итн., голема за да се направи вашиот дом уредна и чиста.Име на производ : Бања Shelf Material : Aluminum Suitable : кујна, купатило, дневна соба, office Please забелешка : 1. Пред купување, ве молиме проверете ја големината и бојата.2. Производот слики не се вклучуваат предмети освен производот Бања Полица .3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Атрактивни дома décor : Овој лебдечки полица, исто така, ќе биде прекрасен прилог на вашиот дом, својот едноставен, но атрактивен дизајн совршено се совпаѓа секој дом стил.

Параметри на производот