.

Hussmann 0505974, Подигнат LGT Chnl 12 -Cnpy

Hussmann 0505974, Подигнат LGT Chnl 12 -Cnpy

DEN 1507.20

Тековен
Во магацинот.

Вистински ОЕМ замена дел.Hussmann е познат ширум светот како лидер во екранот опрема и ладење на системите за клиенти на мало прехрамбена индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : Кина.

Параметри на производот