.

Обновливи Храна Складирање Кеси Силикони Висок Квалитет Кеси (3 ТОРБА SET-S/M/L), Повеќенаменски, Екстра Дебели Гума, Долготрајни Кеси и Одлична За Одмор Подароци

Обновливи Храна Складирање Кеси Силикони Висок Квалитет Кеси (3 ТОРБА SET-S/M/L), Повеќенаменски, Екстра Дебели

DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

Обновливи храна кеси со zip lock функција и одлична за користење како чување замрзнувач кеси во машина за миење Садови, Микробранова печка.Замрзнувач безбедно и вода течење отпорни.Направени со издржливи и отпорни силикон овозможувајќи голема еластичност која ја минимизира солзи.Може да издржи температура изложеност на меѓу -40 C да 220 C без deforming.Лесно се тркалаат или hangable од око циклус на дното на торбата.Направени за чување на храна како овошје, зеленчук, леб, сендвичи или да се користат како замрзнувач торба организаторот.Исто така многу корисна за складирање на toiletries како што се шампони и креми. > Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО > МИКРОБРАНОВА БЕЗБЕДНО > ЗАМРЗНУВАЧ БЕЗБЕДНО > ТЕЧНОСТИ ОТПОРНИ БЕЗБЕДНО > ТЕМПЕРАТУРА -40 да 220 CELCUS БЕЗБЕДНО Оваа Торба 3 сет (Мали, Средни и Големи) е направен од стабилна гума и е идеален за дома чување на храна, лекови, машински делови како што се навртки и завртки или нешто друго што треба соодветно чување.За разлика од повеќето поштенски заклучуваат за складирање кеси, тие се направени да траат многу долго време без кинење или газење.Одлично за дома, chalet или на работно место.

Параметри на производот