.

Бебе Момчиња Девојчиња Ѕвезда Висока Врвот Патики Мека Против Пролизгување Единствена Новородено Бебе Прво Пешаци Платно Тексас Чевли

Бебе Момчиња Девојчиња Ѕвезда Висока Врвот Патики Мека Против Пролизгување Единствена Новородено Бебе Прво Пешаци

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Увезени. 【БЕЗБЕДНОСТ】 Повеќе Безбедносни тест, БЕЗ било стимулација на кожата на бебето, заштити бебето здрав раст. 【МЕКА】 Мека против пролизгување памук единствена и мала тежина совршен за учење на прошетка.достапни за 3-18 месеци бебето.Без разлика дали тоа е пролет, лето, есен или зима, одговара на вашиот облека за совршенство. 【ЛЕСНО се НОСАТ】 Лесно Исклучување,Лесно На,Чипка-up го прави нашето платно чевли лесно да се стави на, полетување, и што е најважно, да остане на вашето дете на нозе!. 【МОДА】 Класичен ѕвезда висока врвот глуждот стил,Мода и Неформални Чипка патики,тоа е популарна со вашето дете.Симпатична стил костим за внатрешна одење,индексирање,играње и др.Најдобри туш роденденски подарок за новороденче. 【СОВЕТ】 препорачаната возраст е само за ваша референца,ве Молиме обратете се до големина на табелата и мерка на вашето бебе нозете пред да нарачате овој патики.И 100% Задоволство Гарантира Нула Кавга Се Враќа.

Параметри на производот