.

Вакуум Sealer Кеси, Храна Вакуум Saver Торба Ролни, Голем 8 Инчен x 50 Ft 2 Пакет Вакуум Sealer Ролни, BPA Free,Тешки,Намалување на Големина на Ролна за vac складирање, Оброк Првично ил

Вакуум Sealer Кеси, Храна Вакуум Saver Торба Ролни, Голем 8 Инчен x 50 Ft 2 Пакет Вакуум Sealer Ролни, BPA Free,Тешки,Намалување

DEN 1699.20

Тековен
Во магацинот.

Чекор 4 Притиснете на "вакуум & печат" копчето.Помалку Храна Потроши Многу Пари Зачувани.Се прилагодите Должина Опремени Ролни ги зачувате вашите пари.Воздухот ќе бидат отстранети од вакуум sealer кеси.Клучни Карактеристики : BPA и Phthalate Слободни, Комерцијални Одделение.Safe & Ризик : BPA-free) храна одделение материјал, 4mil Предниот Панел и 4 мили Текстура или Врежана Задниот Панел за Максимална Свежина,со КОСКА ЧУВАРИ за да се спречи пирсинг.Вакуум печат кеси со Врежана Канали се Зголеми Вшмукување да Вакуум и Безбедна за да се Печат.Одговара на сите Менгеме Стил Вакуум Sealers : Нашите комерцијални одделение храна вакуум sealer кеси ролни се совршен прибор за вакуум sealer машини.Чувајте ги вашите свежа храна за 5x подолго време отколку традиционалните методи, да ги Задржи на Храната рок на траење Повеќе од 3-6 Times Подолго.Пријателски Совети : ако сакате да го користите во микробранова печка, треба да се отвори чантата.Се прилагодите Должина за да се Вклопи во Било која Храна : Нема Пре-Сече Дизајн, едноставно се сече парче на вашиот посакуваната должина, печат едниот крај, а потоа да се пополни и вакуум печат.Вакуум sealer кеси може да биде варено или microwaved, замрзнати, ладилник.Сечење веднаш под печат со цел да се добие директно намалување.Чекор 2 Пополни вакуум sealer кеси со што и да е тоа што сакате да го зачувате.Како да се употреба: Чекор 1 Исечете Ziplock печат исклучите торба.Функција голема претстава за sous врски, за да обезбедат готвење.

Параметри на производот