.

Hephis Тешки Копче Синџир Шише Настроената,Carabiner Автомобил Копче Синџири за Мажи и Жени

Hephis Тешки Копче Синџир Шише Настроената,Carabiner Автомобил Копче Синџири за Мажи и Жени

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Клипот затворање.ФУНКЦИЈА 1 : Ергономски дизајн,повеќе труд-заштеда, лесен за употреба, цврсти шише настроената.КАРАКТЕРИСТИКА 2 : дизајн на крива е повеќе во согласност со Американските раце, поголеми, подебели,heavyduty.ФУНКЦИЈА 3 : Копче со вграден-во спречи вирусот, интегриран структура, никогаш не ја изгуби својата копчињата повторно.Материјал : Еко-пријателски цинк легура,трајни и никогаш не рѓа.Зелена и животната средина-пријателски kraft хартија кутија за пакување.Здрава и смирувачко подароци за мажите,пријател,Татко и повеќе.Вие сте најдобар производ дизајнери!Ние ќе се подобри на производот, секоја година.Ако вашиот предлог е прифатен, ќе се појави во новата верзија!.Во домот.Модата.Уживајте во вашиот пиво насекаде.

Параметри на производот