.

[Надградба] Коса Clippers Професионални Cordless Outliner Тример,USB Тип-C батерија на полнење тип, Т-сечилото затвори-опсег тример, ќелава брада, жилет, форма дома и barbershop додатоц

[Надградба] Коса Clippers Професионални Cordless Outliner Тример,USB Тип-C батерија на полнење тип, Т-сечилото

DEN 695.76

Тековен
Во магацинот.

5 мм, 2mm, 3мм, 4mm).Ние ќе помогне во решавањето.Престилка*1.Пријателски и одговорно ABETER тим кој има за цел создавање на позитивни шопинг искуство за вас.Менувањето на брзини преку коса clipper копчето, два вида на алтернативни брзина со силна ротационен мотор може да донесе ефикасен фризура искуство.Т-облик 0-главата дизајн, 0-степен контакт со главата, брзо бричење на главата, професионални коса clipper ви овозможува да се избричат и трим без проблеми во било која насока.Полнење преку USB кабел* 1.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да се консултирате со нас.Со компатибилен USB полнењето, можете да ја полните тример каде било, дома, канцеларија, автомобил, итн.На шупливи дизајн на суспендирани заградата е лесен за чистење скршени коса. 【Шопинг гаранција】Ако наидат на проблеми при користење на мажите полнење електрични clippers, ве молиме слободно контактирајте со нас, и нашата служба за корисници тим ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.Нерѓосувачки челик прецизност ножеви се намали во текот на сите типови коса и да останат остри подолго, идеален за згаснува и дизајн работа.【Титаниум&Керамички Ножеви】Коса Clippers користат Титаниум и Керамички нож, кој обезбедува крајната и безбедно брада/коса за сечење искуство.Обезбедува ефикасна сечење брзина, намалување на триењето и не прави голема топлина да изгори кожата. 【Професионален Дизајниран】во Кој се изложени Т-нож со 360-степен views & висок вртежен момент, напредни-дизајниран моторот, без бучава.Тоа трае 2-3 часа за целосно полнење на батеријата, како и употребата време е 120-180 минути.

Параметри на производот