.

Esquirla 10pcs 2 Стилови Еластична Threaders Носат Еластична Бенд Алатки DIY Материјали за Шиење

Esquirla 10pcs 2 Стилови Еластична Threaders Носат Еластична Бенд Алатки DIY Материјали за Шиење

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Голема прибор за шиење занает проект.Threader поставете ја зграпчува еластична држи безбедно додека подготвени за ослободување.Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Пинцети имаат посебни заби кои зафат безбедно и се одржуваат тесни со лизгање.Лесно и брзо стисок еластичен, лента, drawstrings и cording, торба јаже, итн.Опис : - Threader поставете ја зграпчува еластична држи безбедно додека подготвени за ослободување. - Пинцети имаат посебни заби кои зафат безбедно и се одржуваат тесни со лизгање . - Лесно и брзо стисок еластичен, лента, drawstrings и cording, торба јаже, итн. - Голема прибор за шиење занает проект.Спецификација : - Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик - Еластична Threader : - Жолта : Должина : Околу. 7cm / 2.75 инчи; Дупка Ширина : Прибл. 0.6 cm / 0.23 инчен - Зелена : Должина : Околу. 8.5 cm / 3.34 инчен; Дупка Ширина : Прибл. 1.1 cm / 0.43 инчен - Портокалова : Должина : Околу. 9.8 cm / 3.85 инчен; Дупка Ширина : Прибл. 1.6 см / 0.63 инчен - Bodkin Threader : - Должина на големо : Прибл. 8.5 cm / 3.35 инчен - Должина на мали : Прибл. 6.5 см / 2.56 inch Package Вклучува : 6 Парчиња гума за џвакање Glides4 Парчиња Bodkins Threaders Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Параметри на производот