.

Браунинг H 32 MM Сплит Коси Черупка 32-милиметри Создаден

Браунинг H 32 MM Сплит Коси Черупка 32-милиметри Создаден

DEN 334.32

Тековен
Во магацинот.

Надворешен клуч на повеќето големини за позитивни диск и поголем вртежен момент сметководствена способности.Двоен-сплит барел за позитивни стегање.Солидна прирабница за одржување на концентрична забива.Достапни во инчен, метрички, и spline забива.Роди се движат од 3/8" 10".Браунинг Сплит Коси Черупка H 32 MM, 32-милиметри Понесе.

Параметри на производот