.

Малку Праска Бебе Bodysuit Едно Парче или Деца T-Shirt

Малку Праска Бебе Bodysuit Едно Парче или Деца T-Shirt

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Предвремени затворање.Малку Праска Тематските Бебе во Едно Парче или Деца Т-Маица за Cutest Малку Праски На Дрво.Димензии NB преку 24 mo Бебешките Еден Парчиња, Големини 2 T-4 T се Деца на Маици.Украсени на CPSIA во Согласност Облека Директно на Облека со Кошула Ден во сад.Проверете ја големината на табелата во сликите за помош со нарачување на најдобро одговара за супер симпатична бебе слика!.Бродови во Рок од 24 Часа на работни Дена, и Машина Перат.Малку Праска Бебе во Едно Парче или Деца Т-Маица е една симпатична облека за најслатко лил праска!Симпатична Ставка да се земе слики во со бебе во оваа облека.Оваа bodysuit или деца t-shirt е направен од чешлани ringspun памук, на bodysuit вклучува круг рамо деколте, и засилен три предвремени затворање.Декорирани и се испраќаат во сад.Машина Washable This creeper/детска кошула е сигурно да се стави насмевка на anyones лицето кое ја видите.Се шири малку среќа со оваа маица/babygrow.

Параметри на производот