.

Dakine Повик, Hibiscus

Dakine Повик, Hibiscus

DEN 624.00

Тековен
Во магацинот.

Ова е вашиот секојдневен тешки-должност платно tote, со некои додадена функционалност.Внатрешни работи zippered џеб.Цената варира во зависност од ткаенина. 18 x 16 x 4.5".Ова е вашиот секојдневен тешки-должност платно tote, со некои додадена функционалност.Изработени од тешка категорија и трајни 12-унца платно, ние дизајниран 365 со foldover агли, така шевовите се кандидира нагоре страни наместо низ дното.Ова им овозможува торба лесно да се прошири и поддржува тежината со еден панел наместо seamed дното.На zippered внатрешниот џеб држи вашиот копчињата, паричник, или на телефон, и обичај графика задржи нешта светлина.Без разлика дали сте намира ја поминуваат посета на плажа или одење дома од самопослуга, на 365 Платно е до задача.Основана во Хаваи во 1979 година и се наоѓа во подножјето на Планината.Худ во Худ Реката, Орегон, гради ранци, патни торби, и други додатоци, outerwear и облека за луѓе кои сакаат да сурфаат, аикидо, скејтборд, планински велосипед, ски, windsurf, kiteboard и патување.Напредокот Е Во Нашата ДНК.Ние сме предизвик да се бркаат на непознати.Да им помогнам против предвидливи и се отцепи од удобноста - да сурфате нови паузи, возење стрмните терени, оди каде што ветрот завива и патеки притисни минатото хоризонтот.Да одат таму каде што никогаш не сум се качил, го направи она што никогаш не сум го сторил и уживаат во искуството.Ние ќе бидеме во право, таму со вас.

Параметри на производот