.

Урината Buster Мулти Милениче 32 Унца, 2.3 Фунти

Урината Buster Мулти Милениче 32 Унца, 2.3 Фунти

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Работи на сите видови на урина, особено куче и мачка.Трајно ги отстранува урина дамка и мириси.Не парфем или прикривање.Земја На Потекло : Сад.Био-Ензимски формула ја елиминира дамки и мириси со конзумирање на сите урина компоненти.Помага да се забрза куќа обука елиминирање на одбележувањето предизвикувачи.Безбеден за користење околу сите домашни миленици и луѓе.

Параметри на производот