.

Cordless Коса Clippers за Мажи Професионални, USB Полнење Clippers за Коса за Сечење, Нула Gapped Т-Сечилото Коса Trimmers, Rhombus Површината Не се лизга Дизајн Trimmers за Barbers Секојдневна Упо?

Cordless Коса Clippers за Мажи Професионални, USB Полнење Clippers за Коса за Сечење, Нула Gapped Т-Сечилото

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

5 инчи, Ножот ширина : 1. За вашата безбедност, ве молиме да се биде внимателен при средување на косата во близина на вашите уши.Можете да го користите во секое време и насекаде каде што сакате, и тоа е многу погодна да се користи кога ќе излезат.Мала и лесна тежина, лесно да се носат.ПРЕНОСНИ ДИМЕНЗИИ : Должина : 6.Зошто да го одберете нашата Коса Clipper 1. Ергономски дизајн, стилски изглед, непречено функционирање.Ние модифицирани заградата дел на главата сечилото на fader на 30 септември, а извршувањето не беше погодена.Без разлика колку е тврдоглав косата е, тоа може да биде лесно да се кастри, без да бидат попречени.За ова Коса Clipper 1. Моќен мотор обезбедува висока фреквенција прецизно сечење, и нема да предизвика прекумерна температура да изгори кожата. Со водич чешли на различни големини, тоа е погодно да се намали повеќе комплексни форми.Водич Чешел : Ова коса тример за мажи со 3 различни големини на водич чешли (1mm/3мм/6mm), може да се намали на различни должини на косата и модел carvings.Моќен мотор и остри ножеви се осигура дека мазност не е повлечен и stagnated кога средување на косата.Сечилото исто така, може да се печете под вода, но не се потопи целата коса clipper во вода.Cordless Коса Clipper : Овој професионален коса clipper е опремен со 1500 m Ah батерија 18650 и полнење кабел, кој може да биде поврзан на USB напојување со струја уреди како што се мобилни напојување, компјутери, и автомобил полначи. Оваа коса clippers & додатоци е корисна clippers за коса, и исто така одличен clippers за мажи. Опремен со чистење со четка за лесно чистење.

Параметри на производот