.

Kawaii 3D Помине Шарм со Ноктите Пинцети - 3 Кутии Помине Накит - Цвет Нокти Срцето Шарм за Нокти, со Flatback Бисери и Rhinestones за на доградба на Акрилни Нокти, Накит, Уметнички ?

Kawaii 3D Помине Шарм со Ноктите Пинцети - 3 Кутии Помине Накит - Цвет Нокти Срцето Шарм за Нокти, со Flatback

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

[Неверојатни Пакет] ќе добиете 1 розова tweezer, 1 кутија на 3d помине уметност шарм кој содржи : 3d цвеќиња и 3d срца за нокти, 1box на ноктите рамен грб бисери во различни големини, 1 кутија на ноктите rhinestones за полнење кои доаѓаат со 4size на секоја боја. [Лесен За Употреба] Со овие слатки помине 3d шарм можете лесно да DIY свој помине уметност декорација, ноктите цвет и срца има различни бои за колокација, можете да го користите пинцети да го земам и лесно да се биде прикачен на ноктите.И не заборави да ја користите бисери и rhinestones прави вашите нокти повеќе сјај и убава. [Широко Примена] Можете да ги користите Овие нокти 3d шарм не само на ноктите, можете да го користите за чевли, облека, телефон случај, шалови, нешто што сакате.DIY сопствени помине уметност со вашите креативни и да добиете повеќе вниманието на партии, на училиште, работа или во секојдневниот живот. [Најдобрите Подароци] Нашата помине накит направени од смола материјал кој е издржлив и безбедно погодна за вашите девојки, мајка, пријатели како роденден или Божиќни подароци,тие ќе бидат изненадување со таква прекрасна и симпатична малку нешто. [Задоволства Гаранција] имаме за цел да им понуди на клиентите добар квалитет на производот и убаво по продажба на услуги, Ако имате било какви прашања од оваа точка, ве молиме контактирајте го нашиот сервис и ние ќе одговориме на тоа за што конкретно.

Параметри на производот