.

Boelter Брендови Ајова Државата Циклони Lusterware Пивце Поставено Стакло

Boelter Брендови Ајова Државата Циклони Lusterware Пивце Поставено Стакло

DEN 776.16

Тековен
Во магацинот.

Произведена со највисока оценка материјали.Овие брилијантно обоени метален во потрага пивце очила се украсена со вашиот омилен тим логото и карактеристики на тимот бои.Секој заострените пивце стакло има 16 унци.Рака мие само.Направен во САД.

Параметри на производот