.

САД Направени Малку Поспан Главата Деца Перница за Деца (13 х 18) Пакет со Пријатна Диносаурусите Памук Деца Pillowcase - 2 Предмети

САД Направени Малку Поспан Главата Деца Перница за Деца (13 х 18) Пакет со Пријатна Диносаурусите Памук

DEN 813.60

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.КУПИТЕ СО ЛЕСНОТИЈА во овој Пакет (2 предмети) на Малку Поспан Главата е Дете Перница и Популарни Диносаурусите Pillowcase.ПЕРНИЦА - Ова удобно, се-тоа-насекаде тој или таа оди перница е совршена големина и мекост за вашите деца!Не премногу меки, не е рамен!Нашите дете со големина на мал перница одржува својата форма со текот на времето и, се разбира, тоа е перат!.НА PILLOWCASE - Симпатична Диносаурусите pillowcase е рачно изработени во САД и е 100% дише памук.Тоа се намалува за да одговара, и само се помеки и помек со секое миење!Тоа е плик комплет, така што тоа останува безбедно на перница.ПРОТИВАЛЕРГИСКИ МАТЕРИЈАЛИ кои Вашето дете може да не имаат алергии, но може да бидат сигурни дека нашите перници и случаи се 100% противалергиски.НАПРАВИ СПИЕЊЕ ЗАБАВА ПОВТОРНО – Ние возрасните треба нашата перници, па малку некој сака своите премногу!Повеќе удобност за време на спиење прави остатокот подобро.Тие ќе се чувствуваат како голем дете со сопствена перница, и ќе љубов на нивната забава pillowcase дизајн како тие притискам и спие со него!.

Параметри на производот