.

Цитрус Кора & Борови Мирис на Нафта (60ml) За Diffusers, Правење на Сапун, Свеќи, Лосион, Дома Мириси, Лен Спреј, Бања Бомби, Лигите

Цитрус Кора & Борови Мирис на Нафта (60ml) За Diffusers, Правење на Сапун, Свеќи, Лосион, Дома Мириси, Лен Спреј,

DEN 286.80

Тековен
Во магацинот.

Користи Вклучуваат : Нашата Премиум Мирисни Масла се одлични за правење на сапун, создавање на свој свеќи, воздух два спреј, кожа и нега на коса формулации, производи за чистење, за употреба во домот арома diffusers, миризливи фен листови, да се freshen некоја фиока, потпури, freshen теписи, масажа/тело масло, шеќер струже, бања бомби, парфем, тоалетна вода и многу повеќе.Персонализирате било која од вашите unscented производи.Користете ја вашата имагинација да се создаде мирис, што е едноставно твое.Свежо, зацврсна мирис на цитрус се меша со мирис на мека шума борова да ја креирате оваа чисти уште овошен смеса.Тука ќе најдете топ белешки од ела, лимон кора, tangerine, бери, виолетова, и camphor меша со питу пачули, боб тонка, и cedarwood база забелешка.Направени во САД за Квалитет : Секој Природата Масло Премија Одделение Мирис на нафта е високо концентрирана и стручно се развиени од страна на еден од нашите врвни perfumers токму тука, во САД.Со децении индустрија искуство, нашиот тим на мајстор perfumers се овластени од страна на меѓународното здружение за ароми за да се обезбеди почитување на стандардите за квалитет.Секој мирис е убаво спакуван во 60ml стакло килибар шише со лесен издавање евра dropper и безбедност печат капа.

Параметри на производот