.

Drawstring Ранец Симпатична Розова Свиња Свинче Kawaii String Торба Sackpack За Фитнес, Шопинг Спорт Јога

Drawstring Ранец Симпатична Розова Свиња Свинче Kawaii String Торба Sackpack За Фитнес, Шопинг Спорт Јога

DEN 1324.80

Тековен
Во магацинот.

Наменети За Употреба : Овие Нашите Мажи Ранци Се Совршени За Фитнес, Спорт, Јога, Танц, Патување, Носат-На Багажот, Кампување, Планинарење, Тимска Работа, Обука И Многу Повеќе!Салата Торба Drawstring Се Исто Така Прекрасен Подарок Идеја За Мажи, Жени.

Параметри на производот