.

Хартија Ножици, A4 Гилотина Хартија Машина Gridded Фото Тример Гилотина Занает Машина, 13 инчен Намалување на Должината, 13.4 x 10.2 (Користи за A4-B7)

Хартија Ножици, A4 Гилотина Хартија Машина Gridded Фото Тример Гилотина Занает Машина, 13 инчен Намалување на

DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

Ги исполни вашите различна големина потреби, како што се A3, A4, Б5, A5, Б6, Б7.На подвижен црн позиционирање блок помага за усогласување на скалата и да се задржи трудови права. [Безбедност Дизајн] Сечење лесно и безбедно.КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1.На latch кука ви помага да го заклучите тример рака кога не се користи, целосно се крие ножот за да се спречи несреќа, повреда.

Параметри на производот