.

HEALLILY 2 парчиња Брадавица Aspirator Пенкалата Хранење Бебиња за Рамен Превртена Retraction Брадавица Третман Обесштетување на Доењето Помош

HEALLILY 2 парчиња Брадавица Aspirator Пенкалата Хранење Бебиња за Рамен Превртена Retraction Брадавица Третман

DEN 246.24

Тековен
Во магацинот.

На прилагодување на уредот со ликови на невидливи носи и лесно корекција може да биде ставен во долна облека, па другите не може да се види од површината.Тоа може да се користи во сите денови кои лекови вашата брадавица без нарушување на вашата работа и студирање.Можете да го поправи вашиот брадавиците со прилагодување на уредот апсорбирање на тоа.И можете да ја прилагодите атракција, па тоа е многу удобност кога ќе го користите.Можете да го прилагодите вашиот стан и повече силно брадавиците со производот на голема атракција.Description Flat или превртена брадавиците може да биде потенцијален проблем за жените кои сакаат да breastfeed.Преку нежни вшмукување на повлекува на брадавица надвор во мали пластични напрсток со цијан-како чаша.Во прашање на недели на континуирана носат брадавица ќе остане трајно исправено.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Пластични и силикони.- Големина : 8 x 3 x 3cm.- На прилагодување на уредот со ликови на невидливи носи и лесно корекција може да биде ставен во долна облека, па другите не може да се види од површината.- Тоа може да се користи во сите денови кои лекови вашата брадавица без нарушување на вашата работа и студирање.- Можете да го поправи вашиот брадавиците со прилагодување на уредот апсорбирање на тоа.И можете да ја прилагодите атракција, па тоа е многу удобност кога ќе го користите.- Можете да го прилагодите вашиот стан и повече силно брадавиците со производот на голема атракција.Пакет Including2 x брадавица пенкалата.

Параметри на производот