.

Африкански Стил Лесна Шема Слон Лав Drawstring Кеси Салата Торба Патување Ранец Спорт Јога Rucksack За Жени, Мажи, Деца 14X16

Африкански Стил Лесна Шема Слон Лав Drawstring Кеси Салата Торба Патување Ранец Спорт Јога Rucksack За Жени,

DEN 669.60

Тековен
Во магацинот.

Упатство За Употреба : Drawstring Дизајн, Едноставно Повлечете Ги Двата Краја Од Јаже За Да Го Отворите, И Ги Заостри Двата Краја Од Јаже Да Се Стегне Џеб.На Плетенка Drawstring Е Силен И Издржлив, Не Е Лесно Да Падне.На Плетенка Drawstring Е Силен И Издржлив, Не Е Лесно Да Падне.; Лесен И Пренослив, Тоа Може Да Се Здипли Во Секое Време, Без Да Заземаат Позиција.На Drawstring Дизајн Е Многу Погодно Да Се Отвораат И Затвораат.Drawstring Дизајн : Тоа Е Многу Погодно Да го Отворите И Затворите, Може да се Земе Интерни Предмети Добро, Не Треба Да се Грижите За Губење на Предмети, Тоа Е Многу Погодно, Можете исто Така Да Ја определите Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само се Врзуваат На Јазол Под Јаже, Овој Стил Најголемата Карактеристика Е Дека Тоа Е Издржлив И Лесен, Тој Е Компактен И Не Заземаат Место Кога е Укината, Тоа Е Лесен И Практичен За Патување, И Тоа Исто Така Може Да Се Печатат Со Ексклузивен Лого Дизајн На Групните Активности.Подароци За Пријатели И Роднини Се Големи Подароци.Производ Перформанси:Тоа Е Направен Од Високо-Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна.Тоа Е Направен Од Високо-Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна.

Параметри на производот