.

СТАВ Unscented Косата Балсам за Чувствителна Кожа, Екстра Нежни & Volumizing, Растителна и Минерални-врз Основа на Состојки, Смирувачки Овес, Вегетаријанци и Суровост-беспла?

СТАВ Unscented Косата Балсам за Чувствителна Кожа, Екстра Нежни & Volumizing, Растителна и Минерални-врз Основа

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Оживее и кисна вашата коса со СТАВ Мирис-Слободен Екстра Нежни & Volumizing Балсам за Чувствителна Кожа, специјално формулиран за луѓе со смрдеата нестабилност.МИРИС-БЕСПЛАТНО средство за смекнување на косата : Направена за луѓето со мирис нестабилност, нашата природна клима уред не содржат било artifical парфеми и неговата формула е екстра нежни за вашата коса и скалп.Тоа е, исто така, ECOLOGO Заверена : одржлив и biodegradable.Со екстракти на смирување овес да дополнителна влага, тоа ќе го оставам на вашата коса чувство на светлина, да се управува и volumized.Бидејќи ние се грижиме за повеќето чувствителни кожи премногу!.Оваа клима уред е екстра-нежен начин да се грижат за вашиот парична казна коса!За подобри резултати, користете тоа со СТАВ Екстра Нежни & Volumizing Шампон за Чувствителна Кожа.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА СУРОВОСТ-БЕСПЛАТНО средство за смекнување на косата : КАРТАТА е Одобрен - со гордост Вегетаријанци, бидејќи нашите производи никогаш не се тестираат врз животни.Оваа косата балсам е направен од противалергиски и dermatologically-тестирани, растителна и минерални-врз основа на состојки од природни извори да ви помогне да се управува јасно на некакви дразби.ОД ПРИРОДАТА НА ВАШАТА КОСА : Направен со растителна и минерални-врз основа на состојки од природни извори, нашата клима уред е бесплатна на Parabens, Натриум Laureth Сулфат (SLES), Силикони, МИТ, Штипки и Формалдехид за вашиот целосен мир на умот.Со смирување овес да дополнителна влага, тоа ќе го оставам на вашата коса чувство на светлина, да се управува и volumized.

Параметри на производот