.

178 Компјутери Денот на Вљубените Балони Украси, Денот на Вљубените Оркестарот, Бебе Розова, Злато, Кафе, Грозје Пурпурна Балон Гарланд Лак за Полнење за Романтични У

178 Компјутери Денот на Вљубените Балони Украси, Денот на Вљубените Оркестарот, Бебе Розова, Злато, Кафе, Грозје

DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Пакетот вклучува : Валентин Dayballoons(64 x бебе розова балони, 26 x грозје пурпурна балони, 35 x goldballoons, 29 x кафе балони, 4 x бебе розова срцето балони, 15 x ретро розова балони,1 - "ЉУБОВ" фолија балон).Балон гарланд додатоци комплет(1 x 16.5 ftlength балон лента синџир, 1 x 16.5 ft должина лента, 1 x балон вратоврска алатка, 1 x 100 лепак поени).Нашата цивилизација се направени од високо-квалитет на природен латекс материјални, не-токсични и еколошки.Погодна за многу настани, како што е Денот на Вљубените, прослави годишнината забави, свадби, ангажирање лица, а романтични украси за посебна ноќ.Балон лента синџир, лента, вратоврска алатка, и лепак поени се сите предвидени.Можете лесно може да се соберат уникатен балони лак со нив.Латекс балони поддршка хелиум пополнување.Гаранција за квалитет : сите прашања на наплата/замена/технички прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе повратни информации во рок од 24 часа.Пакетот вклучува : . 64 x Бебе розова балони(19 X 5", 25 x 10", 20 x 12")26 x Грозје пурпурна балони(26 x 10")35 x Злато балони(8 X 5", 27 x 10")29 x Кафе балони(7 X 5", 9 x 10", 13 x 12")4 x Бебе розова срцето балони(4 x 10")15 x Ретро розова балони(15 X 5")1 - "ЉУБОВ" фолија balloon1 - 16.5 ft должина балон лента chain1 - 16.5 ft ribbon1 балон вратоврска tool1 - 100 лепак поени.

Параметри на производот