.

Postta BNC Видео Моќ Кабел (2 Пакет 30 Метри) Pre-Направи Сите-во-Едно Видео Безбедносна Камера Кабел Жица со Четири Конектори за видео надзор DVR Надзор Систем

Postta BNC Видео Моќ Кабел (2 Пакет 30 Метри) Pre-Направи Сите-во-Едно Видео Безбедносна Камера Кабел Жица со

DEN 352.32

Тековен
Во магацинот.

Голи Бакар Диригент направи Видео Сигнали Постабилна. 45 P ПВЦ Калапи и Високо-Квалитетни ПВЦ Материјал направи Кабел повеќе Издржливи.Позлатени Core може да ги намали Пречките и да се Обезбеди Оптимално Сигнал на Пренос.Одговара за CCTV камери, DVRs, и Аудио Видео Системи,Компатибилен со сите системи за видео надзор Надзор DVR Камера систем.Кабелот само за Камера со DC Моќност и Снабдување DC Моќност за Безбедносни Камери.Висок Квалитет Plug and Play Подготвени Конектори на двата краја Направи Кабел Полесно да ја Користите.Одговара за CCTV камери, DVRs, и Аудио Видео Системи,Компатибилен со сите системи за видео надзор Надзор DVR Камера систем.Карактеристики на производот Кабел само за Камера со DC Моќност и Снабдување DC Моќност за Безбедносни Камери.99% Кислород Слободни Бакар диригент Plug and Play Подготвени 45 P ПВЦ Калапи и Високо-квалитетни ПВЦ материјал 2 Парчиња BNC Женски BNC Женски Конектор 2 КОМПЈУТЕРИ BNC Женски РКА Машки Адаптер 1 Година Гаранција.Производ Спецификација за Пре-направи Сите-во-Едно Видео Безбедносна Камера Кабел 99.

Параметри на производот