.

TBANG Отпор Бендови, Јамка Отпор Бендови Јога Сила Повреда Рехабилитација Glutes Нозе Мажи и Жени

TBANG Отпор Бендови, Јамка Отпор Бендови Јога Сила Повреда Рехабилитација Glutes Нозе Мажи и Жени

DEN 2068.80

Тековен
Во магацинот.

Додадете Различни : Со задник бендови динамички предизвик мускулите на нови начини, така вашето вежбање останат свежи и предизвикувачки. СОВРШЕН ЗА ПОДОБРУВАЊЕ на ЦЕЛОКУПНАТА БЛАГОСОСТОЈБА:Овие дебели вежба бендови можат да се применуваат голем број на вежбање, од јога за пилатес на вашиот сопствен at-home тренингот програма, од glute и хип активирање и сила техники, да затоплување до целото тело за време на вршењето на динамички да се загрее.

Параметри на производот