.

Барел нафта Преголеми Колба, 26oz - Прилично Чудни Новини - Смешно Гигант Пиење Сад Замолчени Подарок,Црна,Една Големина

Барел нафта Преголеми Колба, 26oz - Прилично Чудни Новини - Смешно Гигант Пиење Сад Замолчени Подарок,Црна,Една

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Тоа е исто така добра за Опрема-Главата или авто ентузијаст!.Се подготвени да го забрза вашиот ноќни авантури во сосема нов начин!На барел нафта колба од Прилично Чудни Новини ви дава волумен може да зависи и смешен стил што оди за милји!Само оптоварување Оваа 26oz убавина во чекор со вашите омилени виски, бурбон, вотка, текила, или рум, во близина на класичен свиок-завртка капак, и се подготвени да партија На ноќта далеку!Далеку поголемо отколку повеќето други колби, ова е навистина тексас големина подароци кои се сигурни да се добие маст-мајмун, Опрема-Head, и автомобил ентузијаст пријатели возбудени на секој роденден, Белиот слон, канцеларија, или тајна Дедо партија!Изработени од нерѓосувачки челик, со надворешен што доаѓа насликани мат Црно, тоа би можело да биде вистинска работа!Цел денес и покаже на сите дека ти значи бизнис.Сè е поголем во Тексас! - Ако знаете или се Texan, тогаш ви треба Овој колба.Guzzle вашите омилени! - со огромна 26oz капацитет, ќе добиете доволно пијалок навистина да се направи тоа во една ноќ!.Подарок што значи бизнис! - ова колба е совршен за било роденден, Белиот Слон, канцеларија, или тајна Дедо партија!.

Параметри на производот